IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

KONTAKT W SPRAWIE IMPREZ: +48 533-366-065 w godzinach 7.00-18.00 kalimera@restauracja-grecka.pl

Imprezy okolicznościowe

Wydarzenia mające miejsce wyłącznie raz w życiu powinny nieść ze sobą wyjątkowe i długotrwałe wspomnienia. Restauracja Grecka w Gliwicach to idealne miejsce, w którym będziesz mógł podzielić się z innymi swoją radością i zorganizować jedyne i niepowtarzalne przyjęcie okolicznościowe (np. przyjęcie urodzinowe) w gronie najbliższych. Wydarzenia niepowtarzalne zasługują na niepowtarzalną oprawę. Podziel się z nami marzeniem o swoim ślubie, to dla nas zaszczyt uczestniczyć w tak ważnym dla Ciebie dniu.

WIĘCEJ O IMPREZACH OKOLICZNOŚCIOWYCH

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Spotkania biznesowe

Wspólny posiłek podczas spotkań biznesowych zbliża, tworzy przestrzeń do wymiany myśli, odpręża i rozładowuje ewentualne napięcia powstałe podczas wcześniejszych obrad, pozwala na rozmowę w mniej formalnej atmosferze. Wydarzenia firmowe to często imprezy stanowiące o prestiżu na które zapraszani są najznamienitsi klienci i najważniejsi kontrahenci.Wykwintne dania przygotowywane przez doceniony zespół kucharzy doskonale uzupełniają merytoryczną treść spotkań.

Catering

Nowatorskie podejście do sztuki kulinarnej czyni nas wyróżniającymi się w gronie dostawców usług cateringowych. Każde menu jest ustalane indywidualnie w zależności od Państwa oczekiwań pod kątem grupy docelowej, miejsca oraz wielkości eventu. Dysponujemy najwyższej jakości nakryciem stołów (zastawa, obrusy, dekoracje kwiatowe) oraz meblami cateringowymi (stoły, krzesła) w zależności od potrzeb. Przekonaj się sam jak niedużym kosztem można dodać wyrafinowania i elegancji nieformalnym spotkaniom w gronie znajomych, zebraniom i przyjęciom okolicznościowym w firmie.

Przykładowe menu na imprezy okolicznościowe
Grecka uczta dla 2 lub 4 osób

Grecki gyros, souvlaki, kofty z frytkami, kaszą bulgur, sałatką horiatiki oraz pitą

TORTY I CANDY BARY NA IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Stoły słodkości - Candy bary są dopełnieniem każdej uroczystości. Słodkie, piękne i zachwycające. Delikatne bezy, ciasteczka i lizaki z lukrem, tarty owocowe, kolorowe babeczki, cukierki w formie candy bufetu i wiele innych. To słodka alternatywa dla tradycyjnych ciast i deserów, którym można zaskoczyć gości.

Brakuje ci pomysłu na atrakcje weselne? Słodki bufet to idealne rozwiązanie na zapewnienie gościom dodatkowych atrakcji i urozmaicenie klasycznego menu weselnego. Pięknie wykonane słodkości cieszą oczy gości weselnych, rozpieszczają podniebienia i pozostają na długo we wspomnieniach. Stoły słodkości podkreślają wyniosłość uroczystości oraz związany z nią motyw przewodni.

Candy bar z okazji urodzin, chrzcin czy komunii to wspaniały pomysł zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Reakcje i zachwyt dzieci nie do opisania.

ZAMÓWIENIA TORTÓW I CANDY BARÓW: Piekarnia-Cukiernia SABA Gliwice +48 (32) 305-30-52 biuro@piekarniasaba.pl Zamówienia

Wyjątkowe imprezy okolicznościowe w Hotelach Malinowski:

Wesele w Gliwicach

Oferujemy Państwu m.in:

 • salę restauracyjną do 50 osób
 • bogaty wybór menu weselnego od 100 PLN / osoba
 • miejsca parkingowe w cenie
 • powitanie Pary Młodej chlebem i solą
 • powitanie Gości weselnych lampką wina musującego
 • preferencyjne ceny noclegów dla Gości weselnych

WIĘCEJ O SALI WESELNEJ

Służymy pomocą w zorganizowaniu:

 • profesjonalnej oprawy muzycznej (DJ lub zespół)
 • przepięknego zdobienia sali
 • obsługi fotografa
 • wystroju sali (kwiaty)
 • teatr ognia
 • inne
Przykładowe menu weselne w formie elektronicznej